gototop

Pôvodná stránka, kde sa nachádzajú články

zo šk.roka 2018/2019

a archív fotogalérii

od 2015/2016

do 2018/2019

 


Úvod
Adopcia sovy PDF Tlačiť E-mail

Aj tento rok v rámci „Svetového dňa zvierat” sovíčatá z 1.B a  3.B triedy so svojimi pani učiteľkami nazbierali gaštany a suchý chlebík a vybrali sa do ZOO v Košiciach, kde si opäť adoptovali sovu BELAŇU TUNDROVÚ.

Počas návštevy ZOO

Čítať celý článok...
 
E-Testovanie PDF Tlačiť E-mail

Dňa 6.11.2014 sa uskutoční:

  1. Generálna skúška elektronického testovania TestovanieT5
  2. Testovanie vrámci projektu Komparo v 8. a 9. ročníku
Posledná úprava Streda, 05 November 2014 13:02
 
Týždeň zdravej výživy na Kežmarskej PDF Tlačiť E-mail

13.október.- 17.október 2014

„Čo nám chutí...“, „Zdravie na tanieri“, „Ochutnávka zdravia“, „Žijeme zdravo“, „Trh zdravia“.... Takto zaujímavo si nazvali pani učiteľky svoje triednické hodiny, na ktorých spolu so žiakmi pripravovali, alebo len ochutnávali pripravené šaláty, nátierky, koláčiky z rôznych druhov ovocia či zeleniny. V 9.A triede si súťažnou formou

Čítať celý článok...
 
Škola na dotyk PDF Tlačiť E-mail

V rámci národného projektu „Moderné vzdelávanie – digitálne vzdelávanie pre všeobecnovzdelávacie predmety“ zriadila naša škola tabletovú učebňu s 20 tabletmi, interaktívnou tabuľou a dataprojektorom. Sú to tablety vybavené dotykovou vrstvou, na ktorú sa dá písať integrovaným perom. Ako používať tablety vo výučbe jednotlivých predmetov sme sa boli inšpirovať na konferencii Škola na dotyk live2.

 

Čítať celý článok...
 
Planéta vedomostí PDF Tlačiť E-mail

Naša pani učiteľka matematiky a fyziky, RNDr. Ľuba Macháčová, za  využívanie digitálneho obsahu vzdelávacieho portálu Planéta vedomostí, ktorý spustilo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, bola odmenená leteckým zájazdom do Ríma. Gratulujeme a prajeme veľa osobných i pracovných úspechov.

Digitálny vzdelávací obsah Planéta vedomostí

Čítať celý článok...
 


Stránka 64 z 69


ZŠ Kežmarská 28 Košice, skola@zskezmarska28.sk, t.č. 055/6425192 Prevádzkované na Joomla!.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /hosting2/zskezmarska28.sk/minulost/templates/themza_j15_80/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

TOPlist
Click to english information
rss
Zš na FCB
Joomla extensions by Siteground Hosting